Hansgrohe Crometta E 240 showerpipe doucheset

339,00

Uitverkocht

Kom heerlijk tot rust onder de luxe hoofddouche van de Hansgrohe Crometta S showerpipe! Naast de hoofddouche met een oppervlakte van 240 mm kan er ook moeiteloos overgeschakeld worden naar de bijbehorende handdouche.
  • Ontspannen met XXL Performance: grotere straaloppervlakken
  • Sneller schoon met QuickClean
  • Stel een maximale temperatuur in door middel van de SafetyFunctie
  • SafetyStop voorkomt verbranding door te heet water
QuickClean
Deze luxe showerpipe komt met verschillende innovatieve functies. Zo maakt Hansgrohe een einde aan vermoeiend lang schoonmaken, door middel van flexibele siliconennoppen. De QuickClean uitvinding verwijdert namelijk in een handomdraai vuil en kalkaanslag aan mengkranen en douchekoppen.XXL Performance
De hoofd- en handdouches van Hansgrohe beschikken over de luxe van XXL Performance. De douches hebben grote straaloppervlakken en dit zorgt weer voor een stukje extra ontspanning.
Met de SafetyStop en de SafetyFunctie wordt er nog een extra stukje veiligheid toegevoegd aan de showerpipe. De SafetyStop functie zorgt namelijk voor een temperatuurbegrenzing van 40°C. Met de SafetyFunctie kan er vooraf ook nog een maximale warm water temperatuur ingesteld worden.
Het artikel bestaat verder uit een: hoofddouche, handdouche, douchethermostaat, doucheslang en schuifstuk.
EAN: 4011097775906 Artikelnummer: 27271000 Categorie: Tag:

Extra informatie

Breedte

24 cm

Diepte

24 cm

Kleur

Chroom

Merk

Hansgrohe